Logo CrazyGames.com.pl
18 750
oceny
9,2

Zabawy z piaskiem to gra kreatywna w której budujesz wyjątkowe środowiska z elementów, które wchodzą ze sobą w reakcje. Użyj swojej wyobraźni i zobacz, jakie fascynujące reakcje możesz stworzyć w tej zabawnej, pikselowej grze!

Cechy

Obserwuj reakcję pierwiastków

Buduj wyjątkowe środowiska z 20 różnych elementów. Możesz sadzić nasiona i podlewać je, rozpalać ogień i gasić go, zamieniać lawę w kamień i tworzyć piękne dzieła sztuki.

Eksperymentuj z różnymi narzędziami

Do dyspozycji masz 20 elementów, ale możesz też dostosować rozmiar pędzla, aby precyzyjnie kontrolować ich ilość. Jest też przycisk cofania, który pozwala wrócić do różnych punktów procesu, oraz przycisk pauzy, który zatrzymuje czas.

Sandspiel jest twoim płótnem

Wykorzystaj bryły do tworzenia wizualnie satysfakcjonujących reakcji łańcuchowych poprzez kontrolowanie i powstrzymywanie przepływu gazów i cieczy. Użyj gry jako płótna do malowania dynamicznych dzieł sztuki, które reagują, gdy nie są zatrzymywane.

Poznaj interaktywne dzieła sztuki

Możesz tworzyć dzieła sztuki i dzielić się nimi ze społecznością, klikając przycisk Prześlij. Kliknij przycisk przeglądaj, aby poznać prace stworzone przez innych użytkowników, które możesz następnie ozdobić własną twórczością lub wykorzystać jako inspirację.

Data wydania

Grudzień 2018

Programista

Grę stworzył Max Bittker. Możesz sprawdzić jego portfolio na tej stronie internetowej. Inną grę tego samego twórcy o tematyce wodnej można sprawdzić na stronie orb.farma.

Platformy

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby grać.

Licencja

Licencja MIT

Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama