Logo CrazyGames.com.pl
79 104
oceny
9,3
Opracowane przez  GameTornado

Death Chase to wyścigowa gra bitewna, w której ścigasz się na torach pełnych pułapek i przeszkód. Kupuj ulepszenia i broń dla swojego pojazdu oraz celuj w innych zawodników w wybuchowo chaotycznym Death Chase.

Cechy

Wyścigi pełne akcji

Wyrywaj sobie drogę na różnych torach 2D, pełnych ogromnych skoków, pułapek i przeszkód. Rozbijaj się o innych zawodników i patrz, jak eksplodują, gdy ty będziesz pędził przed siebie. Death Chase to pełne zniszczeń szaleństwo zabawnych wyścigów.

Przyspieszenie do mety

Wykonuj salta i szalone ewolucje, aby zwiększyć poziom nitro. Gdy dojedziesz do mety, otrzymasz od 1 do 3 gwiazdek, w zależności od tego, czy zajmiesz miejsce w pierwszej trójce. Jeśli nie, nie zaliczysz wyścigu.

Kupuj niebotyczne samochody

Za zarobione gwiazdki możesz kupować nowe pojazdy w garażu. Są to zarówno zwykłe samochody, jak i różnego rodzaju dziwaczne maszyny, od piętrowych autobusów po traktory.

Wyposaż swój samochód w broń do majsterkowania

Zdobędziesz także inne waluty, takie jak złoto i klejnoty, aby ulepszyć swój pojazd i wyposażyć go w całą gamę niebezpiecznej broni. Chcesz przepiłować przeciwnika na pół lub załatwić go pociskami z miniguna?

Deweloper

Death Chase jest tworzony przez GameTornado, które wcześniej stworzyło m.in. Lethal Race oraz gry Rex (Rio, Meksyk, LA, ...).

Platformy

  • Przeglądarka internetowa
  • Aplikacja na Androida
  • iOS

Data wydania

sierpień 2017 r.

Ostatnio zaktualizowany

26 maj 2022

Sterowanie

  • WASD lub klawisze strzałek, aby się poruszać
  • Z, aby skoczyć lub podskoczyć
  • X, aby wystrzelić rakietę
  • R, aby ponownie rozpocząć wyścig
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama