Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Car Drawing Game

Ocena:
8,9
(91 318 głosów)
Wydany:
lipiec 2019
Technologia:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Narysuj jednolinijkowy samochód i pomyślnie dotrzyj do mety. W grze w rysowanie samochodów chodzi o to, aby narysować samochód, który pokona przeszkody na każdym poziomie. Narysuj swój najgłupszy samochód i sprawdź, czy przejdzie test!

Jak grać

Bądź kreatywny

Użyj swojej kreatywności, aby wymyślić, jak można pokonać przeszkody za pomocą jednej linii. Jeśli dotrzesz do mety za pierwszym podejściem, otrzymasz złoty medal! Jednak im więcej prób zajmie Ci ukończenie poziomu, tym niższa będzie Twoja nagroda.

Zastanów się dobrze

W grze Car Drawing Game możesz narysować tylko jedną linię, więc upewnij się, że przemyślisz swoje podejście przed rysowaniem. Możesz narysować dowolny kształt w ramach limitu tuszu. Jeśli naprawdę utkniesz, możesz skorzystać z opcji podpowiedzi na górze strony.

Zwiększenie prędkości

Koła pojawią się zawsze na początku i na końcu twojej linii. Sprawdź, czy uda ci się złapać błyszczącą kulę, aby zwiększyć prędkość!

Więcej gier

Jedna linia to kolejny świetny jednolinijkowiec i kolejna gra w rysowanie gdzie wyznacza się granice, żeby nie dopuścić do ataku na człowieka. Bouncy Egg oraz Happy Glass to dwie inne gry logiczne, w których rysujesz linie, aby rozwiązać zagadkę.

Data wydania

Lipiec 2019 r.

Programista

Autorem gry jest Mathias Geisler. Możesz również sprawdzić grę tutaj.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

Przeciągnij lewy przycisk myszy, aby rysować.

Wideo z rozgrywki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama