Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Bloons Tower Defense 2

Ocena:
9,3
(16 156 głosów)
Wydany:
grudzień 2020
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Bloons Tower Defense 2 to popularna gra typu obrona wieży, wydana pierwotnie we Flashu przez Ninja Kiwi. Strategicznie rozmieść obronę, ulepszaj swoje jednostki i powstrzymaj wszystkie balony przed przejściem.

Bloons Tower Defense 2

Wybierz tryb gry

Możesz grać w Bloons TD 2 w trybie łatwym, średnim lub trudnym. Dla przyjemnej i szybkiej gry, w której masz szansę zagrać wszystkimi dostępnymi broniami, zalecamy rozpoczęcie gry w trybie łatwym.

Powstrzymaj balony przed przedostaniem się do środka

Celem w tej grze jest, aby zatrzymać balony zanim dolecą do wyjścia. Gdy balonik dotrze do końca z powodzeniem, tracisz punkt życia.

Kupuj i ulepszaj swoją obronę

Zacznij od umieszczenia małp z rzutkami na ścieżce aby przekuły balony, a następnie rozpocznij rundę. Każda fala zwiększa swoją intensywność, im dalej zajdziesz. Dodaj więcej jednostek obronnych i uaktualnij istniejące, aby nadążyć za ilością balonów. Najlepszym ulepszeniem jest super małpa. Strzela ona niesamowicie szybko rzutkami i może zostać ulepszona, aby wystrzeliwać promienie laserowe!

Więcej gier jak to

Wypróbuj niektóre z innych pozycji z kategorii gry tower defense dostępne na CrazyGames. Niekończące się oblężenie oraz Zamiana wież to dwa wciągające tytuły z tego gatunku. Jeśli szukasz retro klasyki sieciowej, możesz również przejrzeć naszą bogatą ofertę z kolekcji Gry flash.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

Użyj myszki, aby zagrać w tę grę.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama