Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Tug the Table

Ocena:
8,6
(36 858 głosów)
Wydany:
czerwiec 2019
Technologia:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)
Klasyfikacja:

Gra Tug the Table pozwala przetestować swoją siłę i wytrzymałość. To doskonała gra w przeciąganie liny dla jednego lub dwóch graczy. W tej grze musisz kontrolować swoją postać, mocno trzymać się stołu i próbować przeciągnąć przeciwnika przez linię mety. Fizyka w grze jest trudna, więc musisz dobrze na czas pociągać, aby przyciągać stół do siebie. W każdej walce musisz jako pierwszy przeciągnąć stół 5 razy.

Aby gra była bardziej interesująca, możesz wybrać spośród licznych stylów stołów. Dostępne są stoły w różnych kolorach, takich jak czerwony, srebrny, drewniany i metalowy. Ponadto, możesz wybierać spośród różnych lokalizacji, takich jak statek kosmiczny, zimowy raj czy miejska sceneria. Te przedmioty są odblokowywane w miarę wygrywania bitew.

Po opanowaniu pojedynków dla jednego gracza, spróbuj wersji dla dwóch graczy. W pojedynkach dwuosobowych możesz używać podwójnej kontroli, aby rywalizować z przyjaciółmi. Zobacz, kto dzisiaj zostanie mistrzem gry Tug the Table.

Data premiery

Maj 2013 (Unity)

Deweloper

Tę wersję gry stworzyła firma RHM Interactive, która zainspirowana była grą Ottoojala. Jeśli lubisz tego typu gry z jednym przyciskiem, koniecznie wypróbuj też Soccer Physics, również stworzone przez Ottoojala.

Platformy

  • Przeglądarka internetowa (komputery i telefony komórkowe)
  • Android
Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama