Logo CrazyGames.com.pl

Healing Rush

8421
oceny
9,1

Healing Rush to swobodna gra zręcznościowa, w której zarządzasz szpitalem i wszystkimi jego pacjentami. Zbieraj chorych i zabierz ich na leczenie. Podawaj im potrzebne lekarstwa i zbieraj gotówkę, aby rozwijać szpital!

Jak grać

Opieka nad pacjentem ma najwyższy priorytet

Pacjenci z różnymi dolegliwościami będą przychodzić do Twojego gabinetu lekarskiego w poszukiwaniu leczenia. Zajmij się ich dolegliwościami i otrzymuj wynagrodzenie w gotówce za każdego wyleczonego pacjenta! W grze Healing Rush będziesz musiał pędzić dookoła i leczyć pacjentów tak szybko, jak tylko potrafisz.

Zwiększenie liczby łóżek i zatrudnienie lekarzy do pomocy

Zwiększ pojemność swojego szpitala, dodając więcej łóżek w każdym obszarze. Zatrudnij lekarzy, którzy pomogą Ci poradzić sobie z rosnącą liczbą pacjentów i odciążą Cię z pracy.

Dodawanie nowych ośrodków leczenia do szpitala

Możesz dodawać nowe sektory dla ludzi cierpiących na rzadsze choroby, które zapewniają wyższą wypłatę po wyleczeniu. Każda nowa placówka ma unikalny temat, taki jak złamane kości, infekcje czy trafienie strzałą.

Zyskaj świeży wygląd i zwiększ swoje możliwości

Nowe nici lekarskie możesz zdobyć w schowkach. Obok szafek znajdziesz też stację eksperymentalną, w której możesz zwiększyć prędkość, czas podnoszenia i nie tylko. Korzystaj z tych ulepszeń, aż starcia będą spływać stosami.

Więcej gier podobnych do tej

Zobacz więcej z naszych pozycji z kategorii gry zwykłe lub . gry szpitalne. Podobne hiperpopularne tytuły to m.in. Szef rynku, Rolnik drzewnyoraz Życie rybaka.

Data wydania

maj 2022 r.

Deweloper

Grę opracowała firma Dats Games.

Platformy

  • Przeglądarka internetowa
  • Android

Sterowanie

Użyj lewego przycisku myszy, aby sterować lekarzem.

Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama