Logo CrazyGames.com.pl

Bonk.io

Ocena:
9,0
(72 456 głosów)
Wydany:
sierpień 2016
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:

Bonk.io to fizyczna online gra .io gdzie rywalizujesz z maksymalnie ośmioma graczami. Celem jest pokonanie przeciwników, wpychając ich w śmiercionośne obiekty (lub poza mapę). Alternatywnie możesz oglądać, jak gracze robią to sami. Wygrywa ostatnia osoba stojąca.

Jak grać w Bonk.io

Podstawy

Opcje szybkiej gry pozwalają od razu zagrać w bonk.io. Użyj klawiszy strzałek, aby się poruszać, i X ket, aby utrudnić poruszanie się po okręgu. Głównym celem jest zepchnięcie przeciwników z mapy lub spowodowanie ich zniszczenia na tyle, aby eksplodowali.

Uderzaj wrogami za pomocą skoków i przesuwaj i przytrzymaj klawisz X, aby przybierać na wadze i przesuwać platformy obiektów. W trakcie gry przyzwyczaisz się do mechaniki gry. Każdy poziom ma inne wyzwanie - musisz być czujny i szybko oceniać sytuację.

Dostosowywanie

Dostosuj swoją postać (kółko) w dowolny sposób i walcz z maksymalnie trzema innymi osobami na jednej z setek różnych map dostosowanych do potrzeb gracza. Możesz tworzyć własne mapy Bonk.io za pomocą edytora poziomów.

Więcej takich gier

Nasz gry fizyczne oferują szeroki wybór gier, w których podstawą rozgrywki jest fizyka. Niektóre popularne gry fizyczne to Stickman Supreme Duelist 2 i Tug the Table.

funkcje

  • Wciągające i szybkie mecze wieloosobowe
  • Różne tryby gry dla nowych wyzwań
  • Aktywna społeczność internetowa od 2016 roku
  • Twórz własne mapy, aby inni mogli grać!

Deweloper

Bonk.io jest tworzony przez Chaza, londyńskiego twórcę gier, który wcześniej stworzył Tiny Tanks

, Projekt Gungame, i więcej.

Data pierwszego wydania

Wrzesień 2016

Platforma

Przeglądarka internetowa (HTML5)

Sterowanie

Użyj klawiszy strzałek, aby się poruszać.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama