Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Geograficzne

Czy znasz słynne punkty orientacyjne i lokalizacje? Sprawdź swoją świadomość geograficzną w jednej z tych gier geograficznych online!

Zrozumieć świat dzięki mapom

Ucz się o geografii w tych zabawnych, darmowych grach geograficznych! Pogłębiaj swoją wiedzę o krajach, państwach, miastach i punktach orientacyjnych. Jeśli masz zamiłowanie do odkrywania świata, spodobają ci się te gry z geografii. Możesz w nie grać na komputerze i urządzeniach przenośnych.

Zagraj w najlepsze gry z geografii

Jedną z najbardziej znanych gier geograficznych jest Geoguessr, w której zostajesz zrzucony w losowym miejscu i musisz zgadnąć, gdzie się znajdujesz. Jest tu też wiele gier o różnych celach.

Countries of The World jest jedną z najpopularniejszych gier w mapy na CrazyGames. Rozpoznaj dokładnie kraje, aby zwiększyć swój wynik i postaraj się nie popełnić zbyt wielu błędów.

Na stronie Flags Quiz musisz poprawnie zidentyfikować kraj, z którym związane są prezentowane flagi. Przejrzyj całą kolekcję, aby poznać więcej zabawnych gier z geografii i sprawdzić swoją wiedzę o Ziemi. Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę z innych przedmiotów, sprawdź nasze gry quizowe!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Geograficzne?

  1. Trivia Crack
  2. Flags Quiz
  3. Bible MapQuest: Old Testament
  4. Bible MapQuest: New Testament
  5. USA Geography

Jakie są najlepsze Gry Geograficzne do grania na telefonach i tabletach?

  1. Flags Quiz
  2. Trivia Crack

Czym są Gry Geograficzne?

Gry geograficzne sprawdzają Twoją wiedzę o miejscach na całym świecie. Sprawdź swoją pamięć o lokalizacjach na mapie i słynnych punktach orientacyjnych lub zostań zrzucony w losowych miejscach i zgadnij gdzie jesteś!


Zagraj w najlepszą grę online Gry Geograficzne za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Trivia Crack i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej