Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Candy Crush

Zaspokój swój apetyt na słodycze w naszej kolekcji darmowych gier w cukierki! Znajdziesz tu takie gry jak Candy Crush, Mahjong Candy i wiele innych. Możesz sortować te gry według najlepszych, najnowszych i najczęściej granych.

Dopasuj cukierki, aby uzyskać wybuchowe kombinacje

Mieszaj i dopasowuj linie i skupiska smacznych cukierków. Przesuwaj cukierki wokół siebie i znajdź najlepszy sposób, aby je dopasować. Zdobądź najwięcej punktów dzięki większym dopasowaniom, które aktywują specjalne kombinacje. Cukierkowe zagadki to klasyczna gra w stylu Bejeweled, w której musisz dopasować do siebie pyszne słodycze, pączki, lody i inne.

Zagraj w gry w cukierki online

Sprawdź Mahjongg Cukierki dla unikalnego połączenia obu mahjong i rozgrywki typu "mecz 3". Możesz nawet rywalizować w sieci w Szok cukrowy - gra typu "dopasuj 3 cukierki", która jest równie wciągająca jak same słodkie przysmaki.

Niektóre gry w cukierki należą do innych gatunków, takich jak Cukierki Kliker 2. Możesz grać we wszystkie te gry w cukierki online w swojej przeglądarce internetowej za darmo! Jeśli chcesz poznać tę samą mechanikę w innej estetyce, sprawdź nasze gry w klejnoty.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Candy Crush?

 1. Candy Clicker 2
 2. Candy Bubble
 3. Candy Clicker
 4. Yummy Candy Factory
 5. Candy Monster
 6. Funny Shopping Supermarket
 7. Candy Doll Hair Salon
 8. Candy Smash
 9. Candy Match
 10. Crazy Candy Parrot

Jakie są najlepsze Gry Candy Crush do grania na telefonach i tabletach?

 1. Candy Bubble
 2. Candy Clicker 2
 3. Candy Clicker
 4. Yummy Candy Factory
 5. Candy Monster

Czym są Gry Candy Crush?

Gry o słodyczach zawierają pyszne słodycze i smakołyki jako główny element. Wiele z tych gier jest inspirowanych wspaniałą grą Candy Crush Saga i posiada tę samą wciągającą rozgrywkę typu match 3.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Candy Crush za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Candy Clicker 2 i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej